Tingimused

Võlukunsti veebipoe (edaspidi Veebipood) omanik on Võlukunst OÜ (registrikood 14818862), asukohaga Herne 15-16, 51007 Tartu.

Müügilepingu kehtivus, kauba- ja hinnainfo

Müügitingimused kehtivad Veebipoest kaupade ostmisel.
Veebipoes müüdavate toodete hinnad on märgitud toodete juurde.
Teave kauba (mõõdud, materjal) kohta on esitatud Veebipoes vahetult kauba juures.

Tellimuse vormistamine ja maksmine

Kauba tellimiseks tuleb lisada soovitud tooted ostukorvi. Tellimuse vormistamiseks tuleb täita nõutud andmeväljad. Seejärel kuvatakse ekraanile tasu suurus, mille saab tasuda e-maili peale saadetud arve tasumise kaudu seitsme päeva jooksul ostuhetkest. Kui arve jääb tasumata seitsme päeva jooksul, siis tellimus tühistatakse. Makseid võetakse vastu eurodes.
Leping jõustub alates tasumisele kuuluva summa laekumisest Veebipoe arvelduskontole. Kui tellitud kaupa ei ole võimalik edastada, teavitatakse sellest ostjat esimesel võimalusel ning tagastatakse tasutud raha viivitamata, kuid mitte hiljem kui 7 päeva jooksul teate saatmisest.

Kohaletoimetamine ja tagastamine

Tellitud kaup saadetakse ostja poolt märgitud pakiautomaati niipea kui võimalik, kuid mitte hiljem kui nädal peale makse laekumist. Keskimine tarneaeg Eesti piires jääb 2-5 päeva vahele.
Veebipoes müüakse väärtustava taaskasutuse (upcycle) põhimõtetel loodud kaupa. See tähendab et materjalid on suures osas taaskasutatud ja neil võib esineda kasutusjälgi ja väiksemaid defekte mis toodete funktsionaalsust ei pärsi. Kui Veebipoest ostetud kaubal on puudused, mille eest Veebipood vastutab, parandab või asendab Veebipood puudusega kauba. Kui kaupa ei ole võimalik parandada ega asendada, tagastab Veebipood ostjale kõik müügilepinguga kaasnenud tasud. Veebipood vastab tarbija esitatud kaebusele kirjalikult või kirjalikku taasesitamist võimaldavas vormis 14 päeva jooksul.
Kliendil on õigus põhjust esitamata lepingust taganeda 14 kalendripäeva jooksul alates kauba kättesaamisest.
Tagastatav kaup peab olema rikkumata. Klient vastutab kaubaga tutvumisel kauba väärtuse vähenemise eest, kui ta on kaupa kasutanud muul viisil, kui on vaja asja olemuses, omadustes ja toimimises veendumiseks.
Kauba tagastamiseks tuleb esitada Kauba tagastamise vabas vormis avaldus 14 päeva jooksul, peale tellimuse kättesaamist e-posti aadressil volukunst@gmail.com.
Klient on kohustatud taganemisõiguse kasutamisel tagastama kauba müüjale hiljemalt 14 päeva jooksul arvates taganemisavalduse esitamisest.
Kaupa saab pakiautomaadiga tagastada tuues ise kohale Tartus vastavalt kokkuleppele või saates Omniva Tartu Ujula Konsumi pakiaoutomaati, Smartposti Tartu Raadi Maxima automaati voi DPD Tartu Raadi Maxima automaati. Kauba tagastamisega seotud kulu kannab Klient. Veebipood kannab kauba tagastusega seotud kulu juhul kui kohaletoimetatud kaup erines tellitust.
Juhul, kui klient on tehingust taganenud, tagastab Veebipood kliendile ostusumma viivitamata, kuid mitte hiljem kui 7 kalendripäeva jooksul taganemisavalduse jõudmisest. Tagasimakse tehakse samale arvelduskontole, millelt ostu eest tasuti.

Isikuandmete töötlemine

Veebipood kasutab ostja poolt sisestatud isikuandmeid (sh nimi, telefoninumber, e-posti aadress, pangarekvisiidid) ainult tellimuse töötlemiseks ning kauba ostjale saatmiseks.