KUTSE TRÜKILE 6: PUNAMÜTSIKESED

Värskenda oma garderoobi jätkusuutlikult, trükkides olemasolevatele riietele (või tekstiilkotid, padjapüürid jms) ✨Võlukunsti Punamütsikesed!✨

Kuna esimene sats 2020. varakevadel trükitud Punamütsikesi oli väga piiratud tiraažiga (12 tk) ja paljud on avaldanud soovi nende tagasi toomiseks, siis lõime veel ühe versiooni. Selle teose puhul võtavad viie tütarlapse keebid kangaga sama värvitooni, seega kui soovid klassikalisi Punamütsikesi, vali punane rõivas, kuid võid luua ka pildi näiteks sinimütsikesest või musta keebitatud noorikutest.

Tellimaks see teos siiditrükituna mõnele oma olemasolevale esemele, kirjuta meile enne 15.02.21 ja räägime lähemalt! Ühe kahevärvilise trüki hind on 12 € (vajadusel lisandub postikulu) ja trükitava pildi mõõdud on ca 30x25 cm.
Eset valides jälgi, et trükitaval alal ei oleks reljeefseid õmblusi või kaunistusi. Saadetud esemetest teeme soovi korral enne trükki ka arvuti abil mockupi, et anda aimu, kuidas trükk võiks hakata just sellel esemel välja nägema. 

Võlukunst on Tartus tegutsev loomebränd, mis valmistab uuskasutuse ja nullkulu põhimõttel graafikariideid ja aksessuaare inimestele, kes hindavad jätkusuutlikkust, mängulisust ja unikaalsust. Võlukunsti graafika on inspireeritud muinasjuttudest, unenägudest ja möödunud aegadest.

"Kasuta seda mis on!"
-Võlukunst

Kommentaarid

Email again:

Eelmine

VÕLUKUNST VENTIILIS

Järgmine

Võlukunsti väljapanek Pirogovi Lokaalis
VÕLUKUNST PIROGOVIS

Jaga seda artiklit